FC Merkúr

ZápasyKomentáre: 0 Komentáre: 0

FC Merkúr - Hearts 4:3 (3:2)

V zápase nám chýbal chorý brankár Vrbovský, zdravotné indispozície hlásili aj Vančo s Krajčovičom, pracovné povinnosti zas Susko a Maxo Strémy.

S tabuľkovo nižšie postaveným súperom sme chceli po dvoch prehrách bodovo zabrať a už v samotnom úvode zavelil Ćipčala, keď ľavačkou trafil presne k ľavej žrdi. Vedenie nám vydržalo veľmi krátko, gólovo sa presadil najlepší strelec ligy Hanakovič, keď šikovnou zadovkou prekvapil všetkých. O minútu sme dokonca prehrávali. Kotlan podcenil súperov nákop a nestarnúci Dóka nás vytrestal druhým gólom. Od tohto momentu sme museli dobíjať súperovú defenzívu, čo bolo fyzicky veľmi náročné. Našťastie sme stihli ešte do polčasu otočiť nepriaznivý stav. Najprv Rakický vystihol súperovu rozohrávku a krížnou strelou vyrovnal. V závere polčasu sme využili prečíslenie a Marek z uhla prekvapil Mičeka v bráne Heartsu.

Druhé dejtstvo bolo dlho o zahodených šanciach, nevedeli sme zúročiť stále redšiu obranu súpera. Až sa to podarilo po kombinácii Mikulášovi, ktorý zasúval do odkrytej brány. Hearts stretnutie zdramatizoval po našej chybnej rozohrávke a v samom závere mal na kopačke Hanakovič vyrovnanie, Venžík však zareagoval pohotovo a zabezpečil nám tri body.

Góly: Čipčala, Rakický, Marek, Mikuláš

Zostava: Venžík - Kotlan, Mikuláš, Marfoldi, Bernát, Marek, Rakický, Čipčala, Strémy T.

Komentáre (0)

Nieje tu žiadny komentár. Buď prvý, kto sa vyjadrí.

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Komunita

Ešte nemáte konto?
Zaregistrujte sa teraz

FC Merkúr