FC Merkúr

NovinkyKomentáre: 3 Komentáre: 3

Premiérový ples Merkúrakov sa blíži.

Tento rok zaradil náš klub do svojho repertoáru jednu absolútnu novinku a to usporiadanie premiéroveho plesu. Nie náhodou sa uskutoční presne na Valentína, kedže klub ho prezentuje ako odmenu pre manželky a priateľky, ktoré po celý rok tíško rešpektujú (niektoré trochu hlasnejšie :-) ) našu diagnózu zvanú futbal. Samozrejme sú pozvaní aj všetci, ktorí fandia nášmu klubu, alebo sa proste chcú len zabaviť v dobrej partii ľudí.

Ples sa uskutoční 14.februára v reštaurácii Barbakan so začiatkom o 19. hodine. Hlavným organizátorom, Plesmejkrom je Gabriel Susko (gabriel.susko@gmail.com) ktorého môžte kontaktovať v prípade nejakých otázok.

Komentáre (3)

Tesime sa s Juliou na plesanie a prijemne stretnutia ... Inac musim sa priznat ze moja diagnoza futbal sa prejavuje zavislostou na futsale :-)
    • 09.02.2015 o 15:25
    • #2
Vazeni priatelia, cas sa neuprosne krati a ples sa nam blizi..niektori z Vas maju svoje ulohy - (verim, ze uz splnene ), ini zas chystaju svoje saka a pre damy saty v plnom prude vodnej vary zo zehlicky. Ti, ktori to myslia vazne, nech poslu zvysne prispevky na uvedene kontakty. Tesim sa na Vas.. ( T + 6noci ) = 14.2.2015 Gabriel Susko
Super akcia , klobuk dole ktory sa podielali na organizacii tohoto prveho plesu ,, Fc Merkur "a dufame ze o rok si to zopakujeme !!!!!!!

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Komunita

Ešte nemáte konto?
Zaregistrujte sa teraz

FC Merkúr