FC Merkúr

ZápasyKomentáre: 4 Komentáre: 4

Vysoká produktivita nás vyniesla na piate miesto.

Nevídaná produktivita "žoskárov" Čipa s Miťom priniesla naoko jasné víťazstvo. To sa však nerodilo ľahko,hlavne zo začiatku nechýbali emócie, výhra nás posunula o piečku vyššie.

FC Merkúr - Spirit Trnava     11:3 (5:1)

góly: Čipčala 5, Netoušek 3, Kotlan 2, Strémy T.

zostava: Venžík, Vrbovský - Kotlan, Mikuláš, Strémy T. - Čipčala, Netoušek, Marfoldi

Zápas začal bleskovým gólom Čipčalu, ktorý po samostatnej akcii určil ráz zápasu. Aj Spirit na druhej strane sa tlačil do šancí, ale zaskakujúci Venžík v bráne podržal naše mužstvo, naopak z protiútoku Kotlan naservíroval Netoušekovi druhý gól. To už na ihrisku tleli vášne, ktoré arbitri zápasu nie celkom zvládali. Našťastie nás upokojil opäť Netoušek, keď aktívnym pressingom donútil obrancu s brankárom ku chybe a následne zasunul do brány náš tretí gól. Nerozhodil nás ani inkasovaný gól, súper nám dostatočne otváral priestor k brejkom. Dva také zakončili Netoušek s Čipčalom a do polčasovej prestávky sme šli so štvorgólovým náskokom. V tom druhom dostal priestor hlavne aktívny Čipo, ktorý bol pri väčšine gólov nášho mužstva. Nakoniec sme vsietili dvojciferný počet gólov, čo sa nám už veľmi dlho nepodarilo. Merkúr si víťazstvom vybojoval posun na piatu priečku ligovej tabuľky, ale po týždni voľna nás čaká nepríjemný Eltom, štvrtý celok ligového pelotónu.

Komentáre (4)

Bravooooo
No cipo po tomto kole 33 bodov na tvojom konte v tejto sezone!
tak nieco z analov: jesen 2008 15:0 SKN a jar 2007 11:3 Colo Colo.
Ano 33-ka stastne znamenie :-) Snazim sa u Levika vybojovat aj 33-ku na cervenom drese ... Nevieme sice o com sme sa stavili ... ale snad mi to uzna :-)

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Komunita

Ešte nemáte konto?
Zaregistrujte sa teraz

FC Merkúr